Global.Lab na Warsaw Latin Convention

wlc coverW dniach 2-3 listopada 2015 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się międzynarodowa konferencja „Warsaw Latin Convention”. Wśród prelegentów znajdzie się Adam Traczyk, prezes Fundacji Global.Lab.

Program konferencji koncentruje się na sytuacji ekonomiczno-prawnej oraz społecznej w krajach Ameryki Łacińskiej, a także polsko-latynoskich relacjach biznesowych i dyplomatycznych. W ramach obu części odbędą się zarówno panele eksperckie, jak i studencko-doktoranckie, podczas których wygłoszone zostaną referaty w językach polskim, hiszpańskim i angielskim. Konferencji towarzyszyć będzie również cykl warsztatów organizowanych przez ekspertów, oraz szereg wydarzeń kulturalnych i społecznych, dostępnych zarówno dla prelegentów, jak i słuchaczy konferencji.

Prezes Fundacji Global.Lab Adam Traczyk weźmie udział w panelu eksperckim pt. „Blaski i cienie imprez sportowych w Ameryce Łacińskiej”, który odbędzie się 2 listopada o godzinie 9:45 przy ul. Lipowej 4 (sala 1.3). Pozostałymi prelegentami będą dr Karolina Tetłak z WPiA UW oraz Bartłomiej Rabij, założyciel Radia Brazylia.

Organizatorem konferencji jest koło naukowe „Zespół Prawa Latynoamerykańskiego” działające przy WPiA UW. Więcej informacji można znaleźć na profilu konferencji na Facebooku.

%d blogerów lubi to: