Global.Lab na I Kongresie Progresywnych Organizacji Pozarządowych

forum

Serdecznie zapraszamy na I Kongres Progresywnych Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca w Warszawie.

Kongres jest inicjatywą Forum Postępu – platformy współpracy organizacji pozarządowych kierujących się zasadami równości, sprawiedliwości społecznej i liberalizmu światopoglądowego. Podczas sesji plenarnych oraz równoległych seminariów przygotowanych przez instytucje członkowskie Forum Postępu uczestnicy Kongresu będą mogli włączyć się w dyskusje na temat systemu gospodarczego, polityki społecznej, zagranicznej, edukacji i kultury, a tym samym przyczynić się do wypracowania strategii działania środowisk postępowych w Polsce w najbliższych latach.

Na Kongresie Fundacja Global.Lab będzie reprezentowana przez Adama Traczyka, który weźmie udział w panelu poświęconemu progresywnej polityce zagranicznej i bezpieczeństwa, który rozpocznie się o godzinie 13:00. Oprócz niego udział w dyskusji wezmą: Małgorzata Tracz (Partia Zieloni), Jerzy Paweł Gieorgica i Jacek Oleksiejuk ze Stowarzyszenia Prointegracyjnego „Europa”, Andrzej Rozenek (Partia Biało-Czerwoni) oraz Michał Sutowski (Krytyka Polityczna). Spotkanie poprowadzi dr Ireneusz Bil z Fundacji Amicus Europae.

Kongres rozpocznie się o godzinie 10.30 (rejestracja) 4.06.2016 r. w hotelu Westin w Warszawie, ul. Jana Pawła II 21.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w Kongresie na adres e-mail: kongres@forumpostepu.pl lub tel. +48 22 622 66 03.

Pełny program znajduje się pod tym linkiem.

%d blogerów lubi to: