Akademia Demokracji Socjalnej: Ruszyła rekrutacja!

adsSerdecznie zachęcamy do udziału w pierwszej edycji Akademii Demokracji Socjalnej (ADS), której mamy zaszczyt być partnerami. ADS powstała z inicjatywy Fundacji im. Friedricha Eberta. Oprócz Global.Lab do przedsięwzięcia zaproszono również Krytykę Polityczną, Ośrodek Myśli Społecznej im. F. Lassalle’a, Fundację ICRA, Fundację Aleksandra Kwaśniewskiego „Amicus Europae” oraz Centrum im. Ignacego Daszyńskiego.

ADS to pięć weekendów intensywnej nauki i wymiany poglądów w gronie przedstawicielek i przedstawicieli różnych nurtów polskiej lewicy i środowisk progresywnych, okazja do dyskusji i zadawania trudnych pytań doświadczonym wykładowcom i wykładowczyniom z Polski i zagranicy oraz praktyczne zajęcia liderskie, doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, wystąpień publicznych i argumentacji. W ramach ADS będziemy mieli przyjemność wraz z Fundacją „Amicus Europae” zorganizować moduł „Integracja europejska, polityka na rzecz pokoju i bezpieczeństwa”.

Do udziału zapraszamy przede wszystkim osoby z doświadczeniem w polityce, organizacjach pozarządowych, ruchach społecznych, miejskich i mediach, utożsamiające się z demokracją socjalną, pragnące pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.

Pierwszy zjazd odbędzie się w dniach 16-18 września 2016. Kolejne spotkania będą się odbywać do marca 2017. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 lipca 2016.

Więcej informacji, program i formularz aplikacyjny: www.adsfes.pl

Zachęcamy do dzielenia się tą informacją z zainteresowanymi osobami.

%d blogerów lubi to: