Współpraca

Współpraca

Chcemy, aby Global.Lab stale się rozwijał i podejmował ciągle nowe tematy. Dlatego jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z młodymi analitykami oraz naukowcami, którzy prezentują innowacyjne i świeże podejście do problemów polityki międzynarodowej oraz identyfikują się z celami Global.Lab. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu naszych ekspertów lub koordynatorów projektów, ale także jesteś zainteresowana/zainteresowany publikacją pojedynczych tekstów, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Do współpracy zapraszamy przede wszystkim młodych naukowców i analityków, którzy ukończyli studia wyższe, ewentualnie są studentką/studentem ostatnich lat studiów, władają biegle przynajmniej jednym językiem obcym oraz wykazują się dużym zaangażowaniem badawczo-analitycznym lub polityczno-społecznym. W zależności od dziedziny, w jakiej chciałabyś/chciałbyś podjąć współpracę z Global.Lab, mile widziane będzie doświadczenie w pisaniu i redagowaniu prac zarówno naukowych, jak i krótszych tekstów analityczno-publicystycznych lub w realizacji projektów (konferencji, seminariów, publikacji etc.).

W celu nawiązania współpracy skontaktuj się z nami.

Prosimy, abyś w swojej wiadomości przesłała/przesłał:

  • Twój życiorys
  • Krótki list motywacyjny (maks. 1 strona), w którym zawrzesz informacje o swoich zainteresowaniach badawczych oraz dlaczego chciałabyś/chciałbyś podjąć z nami współpracę
  • Ewentualne zaświadczenia o współpracy z innymi organizacjami, odbytymi projektami badawczymi, stażami etc.

W zależności od charakteru współpracy dołącz także:

  • Tekst analityczny, którego jesteś autorką/autorem

lub

  • Wstępny opis projektu, jaki chciałabyś/chciałbyś z nami realizować
%d blogerów lubi to: